statystyki szczegółowe

Aktualności

Sparing: Soła Żywiec - Bory 1:3 (0:1)

• autor: admin01, 2015-02-15 15:46

Nasi seniorzy rozpoczęli serię gier kontrolnych przed rundą rewanżową. Pierwszym rywalem była dobrze nam znana z ligi Soła Żywiec. Na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Szczyrku lepiej prezentowali się nasi zawodnicy i zasłużenie wygrali 3:1. Do przerwy udało się trafić tylko raz, kiedy po asyście Adriana Dobiji, sytuację jeden na jeden wykorzystał Robert Motyka. Po zmianie stron Bory utrzymywały skromne prowadzenie choć okazji do jego podwyższenia nie brakowało. Dopiero ponowne pojawienie się na boisku R.Motyki przyniosło efekt, a podającym znów był A.Dobija. Po kilku minutach wynik na 3:0 zmienił się po trafieniu obrońcy z Żywca, który niefortunnie przeciął dośrodkowanie Łukasza Kulca. Rywale zdołali przed końcem zdobyć honorowego gola, który trochę obniżył ocenę gry obronnej pietrzykowian.