statystyki szczegó³owe

Aktualno¶ci

Bory - Sokó³ S³otwina 7:2 (3:2)

• autor: admin01, 2014-09-01 13:02

Po kilkunastu minutach niedzielnego spotkania, kibice na trybunach stadionu w Pietrzykowicach przecierali oczy ze zdumienia, kiedy gracze S³otwiny wyszli na prowadzenie 2:0 po strza³ach z cyklu "stadiony ¶wiata". Nastroje w¶ród publiczno¶ci, jak i samych zawodników nie by³y najlepsze, ale w odpowiednim momencie Bory pokaza³y charakter i po kilku minutach, za spraw± trafieñ Mariusza Kulca i Roberta Motyki, wynik siê wyrówna³. W ostatnich sekundach pierwszej po³owy skuteczno¶ci± znów b³ysn±³ M.Kulec, wiêc nasi pi³karze do szatni mogli siê udaæ w lepszych humorach. Po zmianie stron...

pietrzykowianie panowali na boisku niepodzielnie i tylko przeciêtna skuteczno¶æ zdecydowa³a, ¿e mecz zakoñczy³ siê wynikiem 7:2 dla Borów. £upem bramkowym w drugiej ods³onie meczu podzielili siê Gabriel Duraj, dwukrotnie Szymon Walu¶ oraz Pawe³ Duraj, który samotnym rajdem ustali³ wynik tu¿ przed koñcowym gwizdkiem. Dziêki kompletowi punktów Bory zajmuj± 6 miejsce w tabeli, a ju¿ w najbli¿sz± niedzielê o godz.15.00 zagraj± wyjazdowe spotkanie w Pewli ¦lemieñskiej. Tymczasem 10 wrze¶nia (¶roda) o godz.17.00 nasza dru¿yna podejmie, w III rundzie Pucharu Polski na szczeblu Podokrêgu ¯ywiec, przedstawiciela IV Ligi, GKS Radziechowy-Wieprz. Serdecznie zapraszamy kibiców na oba mecze.